Maj
17
2018

Skraińska srebrną medalistką AMP

Oktawia Skraińska zdobyła srebrny medal podczas Akademickich Mistrzostwach Polski (Mistrzostwach Polski AZS) w zapasac... Czytaj więcej

Maj
8
2018

Święto PL 2018

Serdecznie zapraszamy na Turniej Wydziałowy Futsalu oraz Turniej Tenisa Stołowego:)... Czytaj więcej

Maj
7
2018

Srebro Natalii Kufel na AMP w trójboju!

Natalia Kufel zdobyła srebrny medal podczas Akademickich Mistrzostwach Polski w trójboju siłowym kobiet, kt&oac... Czytaj więcej

Maj
6
2018

Historyczny awans szczypiornistów!

Historyczny występ piłkarzy ręcznych Politechniki Lubelskiej, którzy wywalczyli piąte miejsce - premiowa... Czytaj więcej

Kwiecień
23
2018

Kwietniowe sukcesy - AMWL

Za nami kwietniowe zmagania w ramach Akademickich Mistrzostw Woj. Lubelskiego 2017/2018 w kolarstwie górskim i pi... Czytaj więcej

Kwiecień
9
2018

Mamy medale! - AMP we wspinaczce sportowej

Rafał Hałasa zdobył brązowy medal w klasyfikacji generalnej podczas Akademickich Mistrzostw Polski we wspinaczce spo... Czytaj więcej

Marzec
26
2018

Sebastian Smoliński zdobywa srebrny medal AMP

Sebastian Smoliński wywalczył srebrny medal podczas Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych, kt&oacu... Czytaj więcej

Marzec
25
2018

Marcowy worek medali na AMWL

Reprezentanci Politechniki Lubelskiej bardzo udanie rozpoczęli druga rundę Akademickich Mistrzostw Województwa ... Czytaj więcej

Marzec
19
2018

Medal na AMP w brydżu

Politechnika Lubelska zdobyła brązowy medal podczas Akademickich Mistrzostw Polski w brydżu sportowym w turnieju team... Czytaj więcej

Luty
15
2018

Aktywny Student - ruszają zajęcia

Ruszyły pierwsze zapisy na zajęcia sportowo-rekreacyjne realizowanych w ramach projektu Aktywny Student w 2018 ro... Czytaj więcej

Styczeń
15
2018

Srebrny medal futsalistów w AMWL

Politechnika Lubelska wywalczyła srebrny medal w rozgrywkach futsalu mężczyzn w ramach Akademickich Mistrzostw Wojew&... Czytaj więcej

Grudzień
18
2017

Przeprowadziliśmy zawody AMWL w ergometrze

Klub Uczelniany AZS Politechniki Lubelskiej zorganizował Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2017/20... Czytaj więcej