Maj
26
2021

NIEZAWODNE ALA I OLA PODCZAS AMP W LEKKIEJ ATLETYCE !!

Studentka Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Alicja Wrona zdobyła kolejne 2 medale do swojej bogatej kolekcji z Akademickich Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce. Tym razem jej łupem padło złoto na dystansie 400m i srebro na 200m w klasyfikacji Uczelni Technicznych. W klasyfikacjach generalnych Ala dwukrotnie uplasowała się na pechowym dla każdego sportowca 4 miejscu. Na osłodę pozostaje także nowa życiówka na 200m - 23.67.

Natomiast studentka Wydziału Podstaw Techniki Aleksandra Szpetmańska wywalczyła kolejny już złoty medal w klasyfikacji typów Uczelni Technicznych w konkurencji rzut młotem.

Gratulacje dla Ali i Oli, dla trenerów sekcji Elżbiety Spólnickiej i Ryszarda Stachaszewskiego oraz dla trenerów klubowych zawodniczek Pawła Danielczuka i Roberta Kozłowskiego.

Zawody zostały przeprowadzone w dniach 20-23 maja 2021 roku w Bielsku-Białej.