Siatkarze plażowi jadą na Finały AMP
Maj
29
2017

Udany występ naszych reprezentantów podczas Półfinału Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej potwierdził dominację podczas Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego 2016/2017.

Podczas AMWL Panowie zdecydowanie zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej Uczelni, a wszystkie 3 pary zapewniły sobie udział w Półfinale AMP strefy C (1 miejsce - Kołodziejczyk Maciej, Pigłowski Krzysztof, 2 miejsce - Rejowski Paweł, Kaniewski Tobiasz, 5 miejsce - Bieńko Andrzej, Bonisławski Dariusz). Dodatkowo awans zapewniła sobie jedna para żeńska - Drabik Agnieszka i Jaworska Aleksandra (4 miejsce).

Turniej Półfinałowy Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej (strefa C), został rozegrany w dniach 26-28 maja 2017 roku na boiskach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II i Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Awans na turniej Finałowy AMP zapewniły sobie dwie pary Politechniki Lubelskiej. Drugie miejsce w turnieju mężczyzn zajęli Rejowski Paweł i Kaniewski Tobiasz, a tuż za nimi na najniższym stopniu podium znaleźli się ich koledzy - Kołodziejczyk Maciej i Pigłowski Krzysztof. Bardzo blisko awansu była także trzecia para męska i jedyna para damska, jednak ostatecznie uplasowały się one na dziewiątych miejscach. Gratulujemy udanego startu w Lublinie i życzymy powodzenia w walce o medale na Finale AMP.