Medale podczas AMP w siatkówce plażowej
Wrzesień
14
2020

Kolejny wspaniały sukces naszych reprezentantów‼ Tym razem brązowe medale w klasyfikacji generalnej i srebrne w klasyfikacji Uczelni Technicznych to zasługa naszej pary Tobiasz Kaniewski / Maciej Włodarczyk podczas Finału Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.

Panowie pewnie dotarli do strefy medalowej, porażki doznali dopiero w półfinale imprezy przegrywając po tie-breaku, by ostatecznie zdecydowanie wygrać w meczu o 3 miejsce. Warto wspomnieć, że nasi plażowicze rewelacyjnie spisywali się przez cały sezon - zanim wywalczyli medale podczas Finału AMP, najpierw wygrali Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, a następnie ich łupem padł Półfinał AMP strefy C.

Panowie GRATULACJE GRATULACJE i jeszcze raz GRATULACJE dla Was i dla trenera sekcji Maćka Kołodziejczyka.

Zawody Finałowe AMP zostały przeprowadzone w dniach 10-13 września 2020 roku na plaży miejskiej w Gdyni.