Paweł Fidut Mistrzem Polski!
Marzec
2
2020

Paweł Fidut wywalczył złoty medal podczas Pucharu Polski Seniorów i Juniorów w taekwondo w kategorii Indywidualne Walki Seniorów do 85 kg, który odbyły się w dniach 28.02-01.03.2020 r. w Nowej Rudzie.

W turnieju udział wzięło 307 zawodników z całego kraju. Najtrudniejszą dla Pawła okazała się pierwsza walka podczas turnieju, którą wygrał przewagą małych punktów u dwóch sędziów (2:0). Wszystkie pozostałe walki Paweł zwyciężył już zdecydowanie, dużą przewagą punktową u wszystkich sędziów (4:0).

Paweł gratulacje! Myślami jesteśmy już przy Akademickich Mistrzostwach Polski w kick-boxingu. W sekcji kick-boxingu Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Lubelskiej prowadzonej przez trenera Kazimierza Piwowarczyka, na co dzień trenuje nasz świeżo upieczony Mistrz.